+48.957282066

KOSIARKI ROBOTY


Aby wolnego popołudnia nie rozpoczynać od paraliżującej myśli o ogrodzie i nieposłusznej współpracy z dotychczasową kosiarką? Monotonny „wybieg w tę i z powrotem” możesz zamienić na radosną zabawę z dziećmi, przyjemność czytania gazety, czy mile spędzony czas w gronie najbliższych. Automatyczna kosiarka jest idealnym rozwiązaniem, by codzienne obowiązki stały się prawdziwą przyjemnością.

Lekka konstrukcja jest bardzo wygodna w przenoszeniu. Dzięki szerokiej ofercie modeli i firm można znaleźć robota koszącego, o bardzo małych gabarytach, który wygodnie zmieści się w najmniejszym schowku, jak również i większych rozmiarów, który posiada specjalnie zaprojektowaną bazę ładującą, zainstalowaną na terenie ogrodu. Jest niczym mieszkaniec Twojego ogrodu, który po ciężkiej pracy wraca do bazy aby się doładować, a dzięki wbudowanym czujnikom deszczu doskonale wie, kiedy szukać w niej schronienia.

Wyposażone w panele z wyświetlaczem, o szerokiej różnorodności ustawień, pozwoli dostosować się do potrzeb każdego ogrodu. Można zaprogramować godziny i dni pracy, tak aby wzajemnie nigdy sobie nie przeszkadzać. Kosi, kiedy Ciebie nie ma, a gdy tylko masz ochotę poleżeć na trawie w sobotnie popołudnie, ten odpoczywa ładując baterie.

Sterowanie za pomocą dodatkowego pilota lub funkcji bluetooth telefonu komórkowego to jedynie kilka dodatkowych opcji, jakie zapewnią prostotę użytkowania robota koszącego. Uzbrojona w specjalny tryb koszenia wzdłuż krawędzi trawnika oraz w możliwość poruszania się po nierównym terenie dotrze tam, gdzie nie docierają inne kosiarki. A system noży zagwarantuje zadbany i równomiernie przystrzyżony ogród. Trawa już nigdy nie będzie za długa i na zawsze zachowa ten sam, idealny wygląd.

Kosiarki roboty podczas regularnego codziennego koszenia pozostawiają tak małe ścinki trawy, że nie trzeba ich zbierać a bardzo szybki rozkład ściętej warstwy zapewni trawnikowi naturalny nawóz. To pozwala wzbogacać zieleń o niezbędne składniki, bez których jej odpowiednia pielęgnacja byłaby niemożliwa.

Poza walorami estetycznymi, kosiarki roboty zostały umiejętnie zaprojektowane przede wszystkim tak, by zabezpieczać nowoczesny system podzespołów i układów elektrycznych i elektronicznych w szczelnie zabudowanym podwoziu. Dzięki tak unikatowemu rozwiązaniu sprawdzi się nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych.

Specjalne sensory umieszczone na zderzakach bardzo szybko reagują na napotykane przeszkody, następnie robot umiejętnie wycofuje się, obierając nowy kierunek działania. A jeśli Twoje dziecko postanowi się z nią bawić? Nawet przy najlżejszym podnoszeniu kosiarka automatycznie zatrzyma pracujące noże. Roboty koszące nie potrzebują paliwa, oleju, ani nie generują spalin, co zawdzięczamy ich ekologicznemu usposobieniu. A dzięki starannie dopracowanej technologii wyposażonej w najlepsze rozwiązania pracuje cicho, nie przeszkadzając właścicielowi ani sąsiadom.

Zdaje się, że za kilka-kilkanaście lat tylko takie kosiarki będą na naszych trawnikach.

roboty koszące John Deere

roboty koszące Stiga

roboty koszące Etesia

roboty koszące AL-KO«powrót