+48.957282066

o naszej firmie

Cyprys maszynyJesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, działamy na rynku od 1 marca 1998 roku.

Naszą specjalnością jest sprzedaż, serwis oraz wynajem maszyn i urządzeń ogrodniczych, leśnych, rolniczych oraz budowlanych.

Ankara Hazır Çim Bulut Akacan

Zaufało nam wiele osób zarówno nabywców indywidualnych jak i firm prywatnych oraz państwowych. Z naszego doświadczenia korzystają m.in specjalistyczne firmy ogrodnicze, zakłady komunalne, leśne, szkoły, urzędy miast i gmin oraz wiele innych jednostek organizacyjnych.

Cały czas służymy swą wiedzą i doświadczeniem, pragniemy by nasza firma kojarzyła się z profesjonalizmem i wysoką jakością oferowanych produktów i usług. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonymi rozwiązaniami i wyrobami renomowanych producentów. Jesteśmy dealerem wiodących marek firm w branży ogrodniczej i budowlanej takich jak: Stihl, Viking, Honda, Stiga, Briggs&Stratton, Al-Ko, John Deere, MTD, Solo, Sabo, Weber, Wacker, Bomag, Belle, Dynapac, Hatz, Pramac, Fogo, Master i wiele innych

Oprócz sprzedaży gotowych wyrobów posiadamy największe w Gorzowie zaplecze z częściami zamiennymi oraz akcesoriami do urządzeń ogrodniczych, leśnych, budowlanych jak i grzewczych

Serwisujemy gwarancyjnie i pogwarancyjnie wszystkie wyroby, które posiadamy w ofercie sprzedaży. Każde zakupione u nas urządzenie jest bezpłatnie uruchomione w obecności klienta, udzielamy fachowego instruktażu z zakresu obsługi i konserwacji zakupowanego urządzenia.

Prowadzimy sprzedaż ratalną jak i leasingową

Większość oferowanych przez nas maszyn można obejrzeć w naszym sklepie firmowym w Gorzowie Wlkp przy ul. Wylotowej 78

Zapraszamy do współpracy z nami wierząc, że wspólne działania przyniosą obustronne korzyści.