+48.957282066

zagęszczarki i ubijaki Belle


Firma posiada szeroką gamę produktów w swojej ofercie. Główną działalnością firmy jest produkcja oraz dystrybucja lekkich maszyn budowlanych produkowanych w zakładach w Anglii.

Produkty Belle są znane przez profesjonalistów na całym świecie. Grupa reprezentowana jest przez dystrybutorów w ponad 90 krajach. Działania grupy w kierunku rozwoju, powiększania oferty produktowej oraz troski o środowisko naturalne zostały wyróżnione w 2008 przez Królową Angielską. Grupa Belle została laureatem prestiżowego Wyróżnienia Królowej dla Przedsiębiorstw. Wyróżnienia są przyznawane corocznie przez Królową na wniosek Premiera.

Zakrojona na szeroką skalę współpraca z partnerami z Francji oraz Anglii sprzyja wymianie doświadczeń i owocuje bardzo nowoczesnymi rozwiązaniami w branży. Tradycyjny dla Grupy nacisk na innowacyjność będzie widoczny w zaplanowanych na niedaleką przyszłość nowych liniach produktowych. Produkty Belle są projektowane tak, aby służyły latami.

Dowodem legendarnej wręcz trwałości maszyn Belle jest fakt, iż produkty tej firmy są jednymi z najczęsciej wybieranych przez wypożyczalnie maszyn budowlanych.


minigaleria

«powrót